Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 marca 2023    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
20 marca 2023    
    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

rzepka kołobrzeg

Anna Mieczkowska prowadzi konsultacje w sprawach rad osiedli. Powstaje pytanie: czy są one nam potrzebne, czy nie. Prezydent na Facebooku wskazał, że jest za ich pozostawieniem, a według radnego Piotra Rzepki kołobrzeskie rady osiedla to fikcja. Nie mają żadnego poparcia w wyborach, o niczym nie decydują. - Opinie rad osiedli to farsa - uważa radny Rady Miasta, który w tej kadencji wiele razy apelował, aby rady zreformować. Nikt nic z tym nie zrobił, bo rady nikomu do niczego nie są potrzebne. A gdy Komisja Rewizyjna miała skontrolować działalność rad, kontrolę utrącono, bo na osiedla padł blady strach. Więcej w rozmowie z Piotrem Rzepką.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama