Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

31 marca 2023    |    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon
31 marca 2023    
    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

komentarz kołobrzeg

Dziś zajęliśmy się tematem konsultacji prezydenta w zakresie zamknięcia ruchu w centrum miasta. Miasto najpierw składa wniosek do starosty o zamknięcie centrum, a po dwóch miesiącach pyta, co sądzą mieszkańcy. Ale uwaga, nie co sądzą mieszkańcy o tym, że kwity są już u starosty, ale o tym, co sądzą o pomyśle. I na tym nie koniec, bo mieszkańcy na konsultacjach w ratuszu w liczbie 1 (słownie: jeden), pomysł skrytykowali. Skoro tak, konsultacje przeniosły się na Facebooka, jakby wszyscy mieszkańcy czytali profil prezydent Anny Mieczkowskiej, ale niech będzie. I tam również pomysł skrytykowano na tyle, że zaczęto na mieszkańców utyskiwać, a prezydenta musieli wspierać urzędnicy. Pamiętajmy więc: jeśli są konsultacje, to nie krytykujmy, bo tam są tylko fajne pomysły, a inaczej robimy hejt.

W audycji powracamy do manifestacji KOD i kolejnego wystąpienia Danuty Kasperskiej, która miejscami nie wiedziała, przeciwko czemu protestuje, tak, że koledzy musieli ją poprawiać. To kolejny, nieco żenujący protest i nie warto by nawet zabierać w tej kwestii głosu, gdyby nie fakt, że manifestacje organizowane są w ważnych sprawach. I cytowanie Norwida nie podnosi ich poziomu, bo Norwida trzeba jeszcze umieć przeczytać. Pozdrawiamy także radną Barbarę Aściukiewicz, która na naszym portalu chwali się, jakie ma super wykształcenie, ale gdy prosimy, żeby pokazała dyplomy, nie odpowiada. Halo, pani Barbaro, to jakie konkretnie ma pani skończone te studia? A czy pani wie, jakie pani stanowisko zajmuje? Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama