Overcast Clouds

-1°C

Kołobrzeg

29 listopada 2023    |    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk
29 listopada 2023    
    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

książka kołobrzeg

W małym kościele nad Parsętą, ksiądz Piotr Zieliński i nasz redakcyjny kolega Robert Dziemba, spotkali się z czytelnikami w związku z opublikowaniem nowej książki, zatytułowanej "Wielka historia małego kościoła w Kołobrzegu. Miejsce spoczynku Maciej von Krockowa". Było opowiadanie o historii miasta, Pomorza, o dziejach tej zacnej świątyni, a także o tym, dlaczego ma ona w historii Kołobrzegu większe znaczenie sentymentalne, niż bazylika. Sporo miejsca poświęcono pamięci Macieja von Krockowa, który jest pochowany w tym kościele. Na koniec, na podwórzu przy kościele, autorzy rozdawali i podpisywali nową publikację.

Fot. Marek Kawęcki, www.gminadygowo.plksiążka kołobrzeg
książka kołobrzeg
książka kołobrzeg
książka kołobrzeg
książka kołobrzeg
książka kołobrzeg

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama