menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

Wystrzałowy XX Interfolk (foto)

W sobotni wieczór na plaży przy molo wspaniałym koncertem i super pokazem sztucznych igni zakończyły się międzynarodowe spotkania z folklorem.


Zakończeniu XX Interfolku przeszkodziła nieco pogoda. Ze względu na sztormowy wiatr, organizatorzy odwołali folkowy korowód, który miał przejść ulicami miasta. Ale po południu wiatr ustał i zapowiadał się pogodny wieczór. I chyba organizatorzy nie spodziewali się takiego zainteresowania finałem festiwalu. Na plaże przy molo przybyło kilka tysięcy osób, które świetnie się bawiły przy występach poszczególnych zespołów. Największe brawa dostał zespół z Polski i Izraela.

Na koniec, wszystkie zespoły wspólnie, razem z publicznością wykonały słynną polską piosenkę "Szła dzieweczka". Finałem sobotniego koncertu był pokaz sztucznych ogni, który był bardzo ekscytujący, a publiczność nagrodziła go wielkimi brawami.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.