Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

bezpraw droga

Na spotkaniu z dziennikarzami, omówiono dziś proces postępu budowy drogi S6 na odcinku Kiełpino-Kołobrzeg, Kołobrzeg-Ustronie Morskie. Do końca roku 2019 powinno udać się oddać cały odcinek do jazdy. tj. Goleniów - Koszalin. Na całym odcinku co ok. 2 km mają być zamontowane kamery. Zostanie zamontowany specjalny system zarządzania ruchem, dość rozbudowany, który ma zarządzać upłynnieniem ruchu w wyniku prac drogowych, wypadków i innych niespodziewanych sytuacji, a specjalne plansze automatyczne oraz tablice świetlne będą kierowały na objazdy. System będzie zarządzany w siedzibie GDDKiA w Szczecinie oraz na czterech węzłach, OUD - Wojcieszyn, Dobre, Kołobrzeg, Bobrowice. Warto również podkreślić, że dziś wjazd na drogę S6 w Bezprawiu został otwarty dla kierowców.
bezpraw droga
bezpraw droga

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama