Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2022    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2022    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

debata kołobrzeg

W Urzędzie Gminy odbyła się  debata oświatowa, dotycząca udziału Gminy Kołobrzeg w  projekcie  “Wsparcie kadry kierowniczej systemu oświaty (kadra JST II etap) w zarządzaniu oświatą ukierunkowanym na rozwój szkół i kompetencji kluczowych uczniów woj. zachodniopomorskie”. Była to już druga debata oświatowa, w której uczestnicy analizowali mocne i słabe strony lokalnej edukacji. Podczas dyskusji określali zagrożenia oraz szanse na przyszłość, wyznaczali cele, planowali działania, a wszystko po to zadbać o jakość lokalnej oświaty w kontekście rozwoju szkół oraz kompetencji kluczowych uczniów. Całość spotkania prowadził Włodzimierz Durka.

W debacie wzięli udział przedstawiciele instytucji wspierających- Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Koszalinie oraz Stowarzyszenia „Kropka”- Wolni od Uzależnień, a także dyrektorzy i nauczyciele szkół podstawowych w Drzonowie i Dźwirzynie, uczniowie tych szkół oraz rodzice. Efektem spotkań, pracy i rozmów ma być stworzenie Lokalnego Programu Rozwoju Oświaty w gminie Kołobrzeg, w którym zapisane zostaną wspólnie wypracowane kierunki rozwoju lokalnej edukacji.

debata kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama