menu

Tragiczny wypadek w Zieleniewie

W niedzielny poranek na wysokości starego cmentarza w Zieleniewie zderzyły się czołowo dwa samochody. Obaj kierowcy 68 i 28-latek nie żyją.


W piękną majową niedzielę nic takiej tragedii nie zapowiadało. 68-letni kierowca volkswagena z niewiadomych na razie przyczyn, na zakręcie w Zieleniewie wjechał na chodnik a następnie odbił na lewy pas ruchu, po którym zaczął się poruszać. Trwało to do momentu, aż zza zakrętu nie wyjechał 28-letni kierowca mitsubishi. Samochody zderzyły się czołowo. Starszy z kierowców zginął na miejscu. 28-latek został odtransportowany w stanie krytycznym do Szpitala Regionalnego, gdzie jednak pomimo podjętych czynności medycznych zmarł.

Zakładając, że oba pojazdy jechały z prawidłową prędkością, suma prędkości przy zderzeniu daje około 100 kilometrów na godzinę. Zniszczenia obu pojazdów są znaczne, co świadczy o  dużej sile uderzenia. Jak powiedział nam Andrzej Duda, oficer prasowy komendanta powiatowego Policji, nie jest wykluczone, że starszy mężczyzna zasłabł lub miał zawał i to było wynikiem dziwnego toru jazdy volkswagena. Sprawę bada Policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kołobrzegu.

Przez kilkadziesiąt minut droga w kierunku Trzebiatowa i Świdwina była zamknięta. Policjanci kierowali pojazdy na wyznaczone objazdy. W tym czasie badano przyczyny zdarzenia, a strażacy sprzątali olej i inne substancje z asfaltu.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.