Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Seanse filmowe w Centrum Turystyki i Rekreacji Wodnej w Dźwirzynie

We wtorek, 6.12.22 r., w Centrum Turystyki i Rekreacji Wodnej w Dźwirzynie gościli uczniowie VII i VIII klasy Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II. Z okazji obchodzonego niedawno (3 grudnia) Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami, uczniowie obejrzeli filmy o tematyce niepełnosprawności. Filmy prezentowano dzięki współpracy z Europejskim Festiwalem Filmowym „Integracja Ty i Ja”.

Specjalne pokazy odbędą się także w Centrum Turystyki i Rekreacji Wodnej w Dźwirzynie w środę, 07.12.2022 r., w godz. 11:00 - 14:00. Będzie można obejrzeć wybór filmów z 19 Europejskiego Festiwalu Filmowego "Integracja Ty i Ja. Wstęp jest wolny. Zapraszamy!

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama