menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

W Grzybowie spłonęła pralka

informacje kołobrzeg, grzybowo, pożar, pralkaMieszkańcy jednego z domów cieszą się, że zbyt szybko nie wyjechali do Kołobrzegu. Dzięki temu zdążyli zauważyć pożar swojej pralki automatycznej.


Wszystko wskazuje na to, że przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej w samym urządzeniu. Spłonęła nie tylko pralka, ale również znajdujące się w niej ubrania. Gdyby mieszkańcy wyjechali szybciej, mogłoby dojść do dużego pożaru. Strażacy przypominają, że wychodząc z domu nie powinniśmy zostawiać pracujących urządzeń elektrycznych.

 

informacje kołobrzeg, grzybowo, pożar, pralka

informacje kołobrzeg, grzybowo, pożar, pralka

informacje kołobrzeg, grzybowo, pożar, pralka

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.