menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

Plaża w Dźwirzynie posprzątana

informacje kołobrzeg, plaża, dźwirzynoOrkan Ksawery dokonał dużych spustoszeń na dźwirzyńskim wybrzeżu. Powalił wiele drzew i dokonał sporych zniszczeń na plaży oraz wydmach.


Jeszcze kilka tygodni, nad morzem w Dźwirzynie i okolicy były setki powalonych drzew, zniszczone zejście na plaże, uszkodzony brzeg (zobacz). W okolicznych lasach nada są hektary powalonych drzew. Na szczęście wybrzeże dźwirzyńskie w dużej części zostało uprzątnięte. To jednak tylko wstęp do pracy, gdyż trzeba odtworzyć infrastrukturę i zabezpieczyć brzeg, a to wobec trudności finansowych państwa może rozciągnąć się w czasie. Aby ocenić zasięg zniszczeń, warto wybrać się w weekend na spacer nad morze w Dźwirzynie.

informacje kołobrzeg, plaża, dźwirzyno

informacje kołobrzeg, plaża, dźwirzyno

informacje kołobrzeg, plaża, dźwirzyno

informacje kołobrzeg, plaża, dźwirzyno

informacje kołobrzeg, plaża, dźwirzyno

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.