Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Strażacy uratowali jeżaJak wielką głupotą jest wypalanie traw, wiedzą doskonale przyrodnicy. Jeden pożar potrafi zabić kilkaset zwierząt. Najczęściej giną owady, ale też drobne gryzonie, czy jeże.


Wiosna to czas, gdy masowo wypalane są trawy. Część pożarów wybucha celowo, aby zrobić porządek na nieużytku, ale niektóre podpalenia to zwykła bezmyślna zabawa. Cierpią na tym zwierzęta, które są w takich przypadkach masowo zabijane. W ten sposób niszczy się ich kryjówki i gniazda. Przypadkiem takiego zagrożenia jest akcja gaśnicza w Jarkowie. Strażacy ze Starnina gasili tam pożar traw. Podczas działań, natrafili na lekko poparzonego jeża, któremu uratowali życie.

www.gorawino.net

Strażacy uratowali jeża
Strażacy uratowali jeża

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama