Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, ryby, ulica, gorawinoDaleko ciężarówka z zebraną z ulicy VI dywizji Piechoty rybą nie zajechała. W oddalonym o kilka kilometrów Gorawinie, ładunek znowu wypadł na drogę.


Kilka godzin trwało zbieranie ryby z jezdni, okupione sporym wysiłkiem i dużymi utrudnieniami w ruchu. Jednak ciężarówka stanęła w Gorawinie, po tym, jak zgubiła rybę na odcinku około 100 metrów. Na miejscu działają już strażacy, którzy starają się udrożnić ważną w naszym powiecie drogę, łączącą Kołobrzeg z drogą krajową nr 6. Policja tym razem zatrzymała pojazd i zakazał mu dalszego przewożenia ładunku.

informacje kołobrzeg, ryby, ulica, gorawino

informacje kołobrzeg, ryby, ulica, gorawino

informacje kołobrzeg, ryby, ulica, gorawino

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama