menu

Jerzy Kołakowski z absolutorium

kołakowski,absolutoriumRada Gminy Ustronie Morskie bezdyskusyjnie i jednogłośnie udzieliła Jerzemu Kołakowskiemu absolutorium za wykonanie budżetu za miniony rok.


Jednym  z głównych punktów dzisiejszej sesji było podjęcie uchwały w sprawie absolutorium z tytułu wykonania budżetu za rok 2014. Przed podjęciem głosowania nad tą uchwałą, radni wysłuchali sprawozdania z wykonania budżetu za 2014 rok, które przedstawiła skarbnik - Katarzyna Kruszyńska. Nad sprawozdaniem finansowym obradowała Komisja Rewizyjna. Po jego analizie, radni zwrócili się do Rady Gminy o udzielenie wójtowi absolutorium. Pozytywne opinie wydały również wszystkie Komisje Rady Gminy i kluby: "Porozumienie Razem” oraz  „Sami Swoi”.

- W imieniu własnym oraz moich współpracowników dziękuję za udzielenie absolutorium. To był trudny budżet, ale udało nam się zrealizować wszystkie zamierzenia i zaplanowane inwestycje. W tym roku liczę także na wsparcie Rady Gminy Ustronie Morskie i decyzje, które będą najlepsze dla mieszkańców naszej gminy - mówił po podjęciu uchwały Kołakowski.

kołakowski,absolutorium

kołakowski,absolutorium

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.