Scattered Clouds

7°C

Kołobrzeg

18 maja 2022    |    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk
18 maja 2022    
    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Beton zaczyna pękać - czas na zmianyW Ustroniu Morskim trwają prace nad budową opaski brzegowej z kamienia łupanego. Zastąpi ona umocnienia betonowe, które nie tylko szpecą plażę, ale też ulegają erozji.


Z realizowanej inwestycji cieszy się Jerzy Kołakowski i nazywa prace epokowymi. - Nasi mieszkańcy żyją z turystyki, a każda inwestycja poprawiają wygląd plaży jest przez nas bardzo pożądana - mówi wójt Ustronia Morskiego. Opaska realizowana jest przez Urząd Morski w Słupsku. Jak informuje dyrektor Tomasz Bobin, koszt prac to ponad 6,5 mln zł. Inwestycja jest już mocno zaawansowana, jednak na jej ukończenie trzeba jeszcze poczekać. Wykonawca się spieszy, chce zdążyć przed jesiennymi i zimowymi sztormami.

Beton zaczyna pękać - czas na zmiany
Beton zaczyna pękać - czas na zmiany
Beton zaczyna pękać - czas na zmiany
Beton zaczyna pękać - czas na zmiany

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama