Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Po odznaczeniu strażaków z kołobrzeskiej POSP Tryton przez starostę, przyszła kolej na należne honory dla strażaków i wójta Ustronia Morskiego.


W Urzędzie Gminy w Ustroniu Morskim miała miejsce uroczystość wręczenia medali "Za zasługi w obronie zwierząt" strażakom z miejscowej OSP oraz wójtowi. Wysiłki Jerzego Kołakowskiego, jako inicjatora pomocy, oraz strażaków jako uczestników akcji ratowania sarny dryfującej na krze, zostały nagrodzone przez organizację Straż dla Zwierząt. Wójt Kołakowski przypomniał o strażakach z POSP Tryton w Kołobrzegu, którzy razem ze strażakami OSP w Ustroniu Morskim, narażając swoje zdrowie, uratowali dryfujące zwierzę. Dziękował strażakom za poświęcenie i humanitarne podejście oraz mediom, za nie pozostawanie obojętnym problemowi cierpienia zwierząt, a także strażakom ze Straży dla Zwierząt, którzy docenili wysiłki podjęte dla ratowania życia.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama