Broken Clouds

13°C

Kołobrzeg

10 czerwca 2023    |    Imieniny: Bogumił, Małgorzata, Edgar
10 czerwca 2023    
    Imieniny: Bogumił, Małgorzata, Edgar

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

ratownicy kołobrzeg sar bsr

Spacerowicze znaleźli deskę kitesurfera, którą wyrzuciło morze na plaży w Sianożętach, a godzinie 19:20 zawiadomione zostały służby ratunkowe, o dwóch topiących się na plaży przy zejściu nr 4 na ulicy Północnej.  Na miejscu pojawili się m.in. strażacy z OSP Ustronie Morskie, którzy poszukiwali osoby zaginionej na łódce, a także ratownicy WOPR z Mielna, oraz Ratownicy z BSR Kołobrzeg. Dojechał też zastęp PSP z Kołobrzegu z kolejną łodzią ratunkową. Poszukiwania odbywały się z lądu i morza. Po pewnym czasie okazało się, że mężczyzna został podjęty przez znajomych i wyszedł przez kolejne zejście na plaży. Zgłoszenie o drugiej osobie nie potwierdziło się. Nikomu nic się nie stało, a akcja poszukiwawcza została odwołana.


 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama