Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

5 czerwca 2023    |    Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria
5 czerwca 2023    
    Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

quad ratunek straz pożarna ustronie morskie

Ochotnicy z Ustronia Morskiego założyli na znanym portalu zrzutkę na zakup specjalnego Quada Ratowniczego.

Rzadko zwracamy się do Was z prośbą o pomoc, ale tym razem musimy.

Pojazd czterokołowy typu quad będzie służył do działań ratowniczych na akwenach wodnych .

Wiemy, że dzięki takiemu pojazdowi możemy działać szybciej i sprawniej. . Wykorzystanie quada i jest idealnym rozwiązaniem do przeszukiwania dużych terenów przybrzeżnych . Quad będzie służył w głównej mierze do przemieszczania łodzi w trudno dostępne miejsca wybrzeża oraz do wodowania . Naszym głównym celem jest ochrona turystów odpoczywających na plażach w USTRONIU MORSKIM . ZA WSZYSTKIE WPŁACONE DATKI SERDECZNIE DZIĘKUJEMY -  czytamy w opisie zbiórki.

LINK do zbiórki

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama