Scattered Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2024    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2024    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ciężarowy mercedes po najechaniu na tył forda zatrzymał się na płocie jednej z nieruchomości w Ustroniu. Nikomu nic się nie stało, były utrudnienia w ruchu.


Nie wiadomo, czy to woń przewożonych filetów rybnych, czy może wysoka temperatura powietrza uśpiły czujność kierowcy ciężarówki na krajowej jedenastce. Około godziny 18 na skrzyżowaniu z ulicą Wiejską w Ustroniu Morskim, ciężarowy mercedes najechał na tył forda, po czym wylądował w rowie niszcząc płot jednej z posesji. Kierowca mercedesa próbował ominąć forda chodnikiem i prawym poboczem, jednak zabrakło mu kilku centymetrów, by uniknąć kolizji. Na miejscu momentalnie pojawiła się policja z Ustronia, a po niej zastępy straży pożarnej z Ustronia i Kołobrzegu. Samochody jadące „11” przepuszczane były wahadłowo. Działania strażaków skupiły się na zatrzymaniu wycieku paliwa z baku przewróconej ciężarówki, jednak pracę utrudniał im padający intensywnie deszcz. 

MG

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama