Scattered Clouds

7°C

Kołobrzeg

18 maja 2022    |    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk
18 maja 2022    
    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Około 7.30 na krajowej 11 w Ustroniu Morskim przy skrzyżowaniu z ulicą Kolejową doszło do tragicznego wypadku. Młody mężczyzna nie żyje.


29-letni mieszkaniec gminy Ustronie Morskie przechodził w niedozwolonym miejscu przez ruchliwą w tych godzinach krajową jedenastkę. Z Kołobrzegu w kierunku Koszalina jechał kierujący Volkswagenem Golfem. Z niewiadomych przyczyn, mężczyzna wszedł prosto pod samochód. Został potrącony i uderzył o jezdnię. Na miejsce wypadku przyjechało pogotowie ratunkowe. Ciężko rannego mężczyznę odwieziono do Szpitala Regionalnego w Kołobrzegu. Niestety, pomimo wysiłku ratowników, 29-latek zmarł.

Fot. Czytelnik

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama