Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Siedem podejść do wyboru przewodniczącego w Ustroniu

Dość długo trwała dziś pierwsza sesja Rady Gminy Ustronie Morskie. Pierwsze posiedzenie rozpoczęło się od spraw formalnych: zaświadczeń o wyborze oraz złożeniu ślubowania przez radnych. Ponieważ Grzegorz Czachorowski jako wójt złożył mandat, w sesji brało udział 14 radnych. Podczas wyboru przewodniczącego rady gminy, zgłoszono kandydaturę Krzysztofa Grzywnowicza oraz Andrzeja Basaraba. Za pierwszym razem był remis: 7:7, co oznaczało, że rada nie wybrała przewodniczącego. Radni pracowali do skutku. W siódmym podejściu, z kandydaturą Tomasza Stanisławczyka oraz Krzysztofa Grzywnowicza, ten ostatni uzyskał przewagę jednego głosu i został nowym przewodniczącym.

Następnie, zaświadczenie o wyborze otrzymał nowy wójt. Po złożeniu ślubowania, Grzegorz Czachorowski w krótkim przemówieniu wspomniał o reprezentacji wszystkich mieszkańców w radzie, a także współpracy z nowymi radnymi w taki sposób, żeby za kilka lat być dumnym z osiągniętych rezultatów.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama