Light rain

8°C

Kołobrzeg

28 maja 2022    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2022    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


ustronie,sesja,wyboryDziś obradowała na pierwszej sesji Rada Gminy Ustronie Morskie. Zebrało się jednak 14 radnych. Piotr Skopowski złożył rezygnację z przyczyn osobistych.


Na pierwszej sesji, radni na funkcję przewodniczącego wybrali Bernadettę Borkowską. Na druga kadencję, mieszkańcy w niedzielnych wyborach wybrali Jerzego Kołakowskiego, który otrzymał 904 głosy. Jego konkurent, Stefan Dymański, zdobył 751 głosów.

Na dzisiejszej sesji zgromadziło się 14 z 15 radnych. Nieobecny był Piotr Skopowski. Jak ustalił nasze reporter, złożył on rezygnację z mandatu z przyczyn osobistych. W tym okręgu odbędą się przedterminowe wybory, których termin ogłosi komisarz wyborczy.

Fot. MG

 

ustronie,sesja,wybory

ustronie,sesja,wybory

ustronie,sesja,wybory

ustronie,sesja,wybory

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama