Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

25 lutego 2024    |    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
25 lutego 2024    
    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Cysterna w rowie, rozlane paliwo, szóstka zamkniętaPrzed południem doszło do wypadku na krzyżówkach ramlewskich. Doszło tam do zderzenia cysterny z pojazdem marki audi. Dwie osoby są poszkodowane.


Szczegóły wypadku wyjaśnia kołobrzeska Policja. Wiadomo, że doszło do zderzenia cysterny z pojazdem osobowym. W wyniku uderzenia, cysterna wpadła do rowu i się przewróciła. W wyniku rozszczelnienia, na drogę wylała się część paliwa. Dwie osoby zostały poszkodowane. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Obecnie, droga krajowa nr 6 jest zablokowana. Dla pojazdów jadących od strony Koszalina wyznaczono objazd przez Robuń.

Cysterna w rowie, rozlane paliwo, szóstka zamknięta
Cysterna w rowie, rozlane paliwo, szóstka zamknięta
Cysterna w rowie, rozlane paliwo, szóstka zamknięta
Cysterna w rowie, rozlane paliwo, szóstka zamknięta

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama