Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

21 września 2023    |    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
21 września 2023    
    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, ramlewo, budynek, pożarKilka jednostek Straży Pożarnej z terenu powiatu dogaszało budynek w Ramlewie. Wszystko wskazuje na to, że pustostan został podpalony.


Strażacy z Gościna, Ramlewa, Rymania, Wartkowa i Kołobrzegu gasili pożar w pustostanie w Ramlewie tuż przy drodze krajowej nr 6. Na miejsce przybyły wozy OSP z Gościna i Wartkowa, średni wóz ratowniczo-gaśniczy z Rymania a także ciężki wóz z Kołobrzegu wraz z podnośnikiem, o Żuku z Ramlewa nie wspominając. Strażacy bardzo szybko zużyli zapas wody, a okazało się, że w okolicy stacji benzynowej nie ma ani jednego hydrantu. Załoga ciężkiego wozu gaśniczego musiała jechać po wodę do okolicznej wsi.

Strażacy wycięli części dachu, aby dogasić ogień. W budynku nie ma elektryczności, ani innych mediów. Ogień musiał więc ktoś podłożyć.

informacje kołobrzeg, ramlewo, budynek, pożar

informacje kołobrzeg, ramlewo, budynek, pożar

informacje kołobrzeg, ramlewo, budynek, pożar

informacje kołobrzeg, ramlewo, budynek, pożar

informacje kołobrzeg, ramlewo, budynek, pożar

informacje kołobrzeg, ramlewo, budynek, pożar

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama