Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W ramach 27 kolejki Suzuki 1 Ligi Mężczyzn podejmować będziemy w hali Milenium niepokonane od 4 spotkań Miasto Szkła Krosno. Drużyna z Krosna zajmuje obecnie 6 miejsce w tabeli. W Szklanym Teamie występuje były zawodnik Kotwicy Maciej Żmudzki, który w sezonie 2017/18 właśnie w barwach Czarodziejów z Wydm zadebiutował na parkietach 1 ligi, natomiast poprzedni sezon w Krośnie rozegrał Marcin Dymała będąc liderem tej drużyny.
Liderem drużyny z Krosna jest Alan Czujkowski ze średnią blisko 16 punktów oraz ponad 5 zbiórek na mecz. Wspomagany jest przez rozgrywającego Piotra Wielocha (średnio 13 punktów oraz blisko 4 asysty na mecz), Mariusza Konopatzkiego (średnio ponad 11 punktów, 6 zbiórek i ponad 5 asyst na mecz). Nie możemy również zapominać o weteranie Krosna Dariuszu Oczkowiczu oraz Bartoszu Ciechocińskim, Mateuszu Szczypińskim i Macieju Żmudzkim.  
Patrząc na statystyki Miasto Szkła zdobywa średnio 82 punkty na mecz, tracąc ponad 80 punktów. Mocną stroną krośnian jest skuteczność z gry. Ze skutecznością 46,3% zajmują 6 miejsce w lidze pod tym względem. Miasto Szkła jest na drugim miejscu pod względem średniej przechwytów na mecz (średnio 8,7 przechwytu na mecz). Gorzej radzą sobie z faulami. Szklany Team zajmuje pierwsze miejsce pod względem średniej fauli na mecz (blisko 24 na mecz). To pokazuje, że Krosno jest jedną z najagresywniej grających drużyn w naszej lidze. Mecz ten odbędzie się 13 marca o godzinie 17:00 i będzie transmitowany na żywo za pośrednictwem strony tvcom.pl. Kołobrzeską koszykówkę zasila Energa Grupa Orlen. 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama