Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024    
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kołobrzeżanie powołani przez Pogoń na międzynarodowy turniej

Miło nam poinformować, że Akademia Piłkarska Pogoń Szczecin zaprosiła do udziału w turnieju „Pro Academy Series U9 & U10 International Cups”, który odbędzie się w Londynie w dniach 15-17 kwietnia 2022 roku, 5 zawodników MKP Kotwica Kołobrzeg. Po serii udanych występów w rywalizacji z najlepszymi klubami w Polsce, 8-letni podopieczni Macieja Wachowskiego regularnie zapraszani są na kolejne krajowe zawody, a także do udziału w treningach i wyjazdach szkoleniowych z Pogonią Szczecin. Tym razem 5 młodych adeptów piłki nożnej z Kołobrzegu: Sebastian Figurski, Mariusz Ochnio, Kacper Piotrowski, Bruno Remplewicz i Maksymilian Wachowski z rocznika 2013, zostało zaproszonych na prestiżowy turniej do Londynu.

Tam czeka ich spotkanie z takimi klubami, jak: Manchester City, Chelsea Football Club, Sporting Lizbona, West Ham United czy Norwich City FC. Z pewnością będzie to dla nich niezapomniana przygoda nie tylko piłkarska. Niestety koszt takiego wyjazdu jest ogromnym wydatkiem dla rodziców.

Jeśli są wśród kołobrzeskich przedsiębiorców osoby, które chciałyby wesprzeć finansowo tych młodych zawodników w podróży na tak ważny turniej, prosimy o kontakt z trenerem grupy Maciejem Wachowskim pod nr tel. 507 192 851. Za każdą pomoc z góry dziękujemy.

Nr konta grup młodzieżowych MKP Kotwica Kołobrzeg dla darowizn: 10 1750 1396 0000 0000 4089 7682 Tytułem: Turniej Londyn rocznik 2013.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama