Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

8 grudnia 2023    |    Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz
8 grudnia 2023    
    Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Oficjalne ważenie zawodników przed Armia Fight Night [foto]

Gale Armia Fight Night to jedne z najciekawszych wydarzeń w świecie polskiego MMA. Celem organizacji jest promowanie sportów walki w całym kraju, szczególnie w kręgach wojskowych. Nic dziwnego, że wśród zawodników przeważają członkowie służb mundurowych. Do tej pory odbyło się już 13 wydarzeń pod tym szyldem. W Piątek o 19 odbędzie się 14 Gala.

W czwartek o 18 na placu placu przed kołobrzeskim molo odbyło się oficjalne ważenie zawodników przed galą Armia Fight Night. W piątek 29 lipca w Hali Milenium o godzinie 19 rozpocznie się natomiast gala. Udział w niej weźmie trzech kołobrzeżan,Kamil Stachura,  Michał Żmudź oraz Damian Mieczkowski.

Ostatnia walka to ciekawe widowisko dwóch kobiet, jako walkę wieczoru zaplanowano pojedynek Klaudia Syguły,  brazylijską Mistrzynią Świata Amatorek Breną Cardozo.

Bilety można jeszcze nabyć.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama