Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

14 Gala Armia Fight Night: Mieczkowski znokautował rywala

Hala Milenium ma swój potencjał. Pokazała to piątkowa gala Armia Fight Night, która po raz pierwszy odbyła się w Kołobrzegu. Prawie wszystkie miejsca wypełnione na płycie i obu trybunach. To wyraźny znak, że takich imprez powinno odbywać się tam więcej. Walki rozpoczęły się o godzinie 18, skończyły po 22.40. Wszystkie były też transmitowane przez telewizję TVP Sport, i tam można ją obejrzeć.

10 emocjonujących walk, były remisy, zwycięstwa i szybkie nokauty. Solidy doping otrzymali z trybun 3 zawodników z Kołobrzegu. Walką wieczoru dla lokalnej społeczności była oczywiście walka Damiana Mieczkowskiego. Dwie rundy ciekawego sportowego widowiska przyniosły rozstrzygnięcie. Damian znokautował swojego rywala, tym samym zwyciężył.

Jeden z pierwszych nokautów zakończył się odwiezieniem zawodnika do szpitala. Przy prezentacji zawodników oprócz ring girl obstawę stanowili żołnierze WOT. Na imprezie prezentowali też swój sprzęt.

Wszystkie karty z wynikami podamy około godziny 13.

Zapraszamy do galerii foto.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama