Light Snow

-2°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2023    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2023    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kotwica ma puchar i kolejne zwycięstwo

Na Stadionie im. Sebastiana Karpiniuka, Kotwica Kołobrzeg rozegrała trzecie spotkanie w II lidze. Tym razem, przeciwnikiem biało-niebieskich był Znicz Pruszków. Pierwszą bramkę dla gospodarzy już w 9 minucie zdobył Goncerz. Goście odpowiedzieli dopiero w 32 minucie i pierwsza połowa zakończyła się remisem. W drugiej połowie bramkę zdobyła Kotwica. Dzięki golowi Witasika w 49 minucie trzy punkty pozostały w Kołobrzegu, a Kotwica z dwoma zwycięstwami i jednym remisem zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli.

Zanim spotkanie się rozpoczęło, wiceprezes PZPN - Maciej Mateńko, wręczył Adamowi Dzikowi - prezesowi MKP Kotwica Kołobrzeg, puchar za zwycięstwo w III lidze.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama