Overcast Clouds

-1°C

Kołobrzeg

29 listopada 2023    |    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk
29 listopada 2023    
    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kolejne sukcesy kolarzy z Klubu Ziemi Kołobrzeskiej

W miniony weekend po raz kolejny świetnie zaprezentowali się zawodnicy Klubu Kolarskiego Ziemia Kołobrzeska. W sobotę, Olivier Serafin (rocznik 2008), startujący w kategorii młodzik wygrał wyścig XIII Edycji Międzynarodowego Kryterium Ulicznego o puchar Gruczna. Walcząc zaciekle o punkty na każdym okrążeniu pokazał, że regularna, ciężka praca pod okiem trenera Jakuba Braun przynosi znakomite efekty. Kryterium w Grucznie znane jest z szybkiej, trudnej technicznie trasy, gdzie niejednokrotnie zawodnicy mają problemy ze zmieszczeniem się w zakrętach. W wyścigu młodzików udział brał także Ksawery Andrzejewski(rocznik 2009),który również popisał się odważną jazdą kończąc zmagania na 7 miejscu.

W najmłodszej kategorii- nasz Żak Filip Kamyk(rocznik2011) wywalczył siódmą lokatę, pokazując jaki tkwi w nim potencjał.
W kategoriach junior młodszy i junior, w międzynarodowym peletonie nasz klub reprezentowali Igor Szostak i Oliwier Wrześniewski zbierając cenne doświadczenie.
W niedzielę, w XVIII Międzynarodowym Wyścigu o Puchar Wójta Gminy Kijewo Królewskie, znów bezkonkurencyjny okazał się nasz Olivier Serafin, który długim finiszem zapewnił sobie bezpieczną przewagę i mógł cieszyć się ze zwycięstwa. To kolejny bardzo dobry wyścig Oliviera na przestrzeni kilku tygodni i dobry prognostyk na końcową część sezonu. Cieszy nas wysoka forma naszych kolarzy, którzy wylewając hektolitry potu na treningach i wyścigach godnie reprezentują nasze miasto i gminę Kołobrzeg.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama