Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

23 kwietnia 2024    |    Imieniny: Jerzy, Wojciech
23 kwietnia 2024    
    Imieniny: Jerzy, Wojciech

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Koncert bramek w Krakowie

Kotwica Kołobrzeg podczas długiego weekendu zmierzyła się z Hutnikiem Kraków. Biało-niebiescy pojechali bardzo daleko, ale ta podróż nam się opłaciła. Wróciliśmy z trzema punktami. W 18 minucie wynik spotkania otworzył Dominik Chromiński. Już 4 minuty później na 0:2 podwyższył Paweł Łysiak. Odpowiedzią na dominację Kotwicy na boisku była bramka kontaktowa gospodarzy w wykonaniu Marka Assinora. Następnie, zawodnicy gości strzelili jeszcze dwie bramki: w 40 minucie Damian Kostkowski, a w 41 Grzegorz Goncerz.

W drugiej połowie już tak łatwo nie było. Hutnik przegrywał 1:4. Odrobienie tych strat wydawało się niemożliwe, zwłaszcza przy takiej formie kołobrzeskiej drużyny. Zresztą, gospodarze zaczęli pechowo, od czerwonej kartki dla Krzysztofa Iwanickiego. Jedyną bramkę w tej części spotkania zdobył w 71 minucie Kamil Kort.

Kotwica zajmuje 1 miejsce w tabeli z 16 punktami. Następny jest Górnik Polkowice z 10 punktami.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama