Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2023    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2023    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Biało-niebiescy nie zatrzymują się: kolejne zwycięstwo

Ponad 2000 kibiców przybyło na Stadion im. Sebastiana Karpiniuka, aby obejrzeć dzisiejsze spotkanie Kotwicy Kołobrzeg z GKS Jastrzębie. Mecz można było także zobaczyć w TVP Sport. Nastroje przed spotkaniem były pozytywne. Kotwica jako beniaminek 2 ligi niemal od razu wybiła się na lidera tabeli i była faworytem tego spotkania, niemniej trenr Marcin Płuska twierdził przed meczem, że wszyscy twardo stąpają po ziemi. I miał sporo racji, bo mecz był zawzięty. Dopiero w 69 minucie Jakubowi Bojasowi udało się pokonać Grzegorza Drazika i była to jedyna bramka w tym meczu. Kolejne, ósme już zwycięstwo Kotwicy, umacnia nas na pozycji lidera 2 ligi z 25 punktami.reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama