Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kotwica wygrywa w rundzie wstępnej Pucharu Polski

Na Stadionie im. Sebastiana Karpiniuka rozegrany został mecz w rundzie wstępnej Pucharu Polski. Kotwica Kołobrzeg zmierzył się z Zagłębiem II Lubin. Goście od samego początku grali bardzo ambitnie i starali się nie marnować żadnego piłki. Skończyło się to bramką dla Lubina autorstwa Wojciecha Szafranka w 5 minucie. Kotwica trochę zbierała się z odpowiedzią na tego gola. Gra była wyrównana, ale w 19 minucie piękną główkę prosto do siatki zaliczył Aron Stasiak. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1.

Druga połowa była rozgrywana nieco od dyktando gości. Przeszkadzali naszym zawodnikom, gdzie tylko mogli. W drugiej część mieli więcej sytuacji i stawali się coraz groźniejsi, choć biało niebieskim dopisywało szczęście. Wreszcie, w 89 minucie spotkania na 2:1 podwyższył Tomasz Kaczmarek, ustalając wynika spotkania na 2:1.
reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama