menu
Ogłoszenia ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  *** 

Holmes i Bajtus już nie grają w Kotwicy

informacje kołobrzeg, holems, bajtus, kotwica kołobrzegRzecznik prasowy Kotwicy Kołobrzeg S.A. poinformował o rozwiązaniu kontraktów z Reginaldem Holmes'em i Patrykiem Bajtusem.Trwa rekonstrukcja składu Kotwicy.


Jak poinformował nas Kamil Graboń, Z początkiem tygodnia Kotwica Kołobrzeg rozwiązała za porozumieniem stron kontrakt z Patrykiem Bajtusem. Młody środkowy zagrał zaledwie 11 minut w pięciu meczach oddając dwa niecelne rzuty i zebrał dwie piłki. W piątek natomiast klub rozwiązał kontrakt z Reginaldem Holmes'em. Amerykański obrońca w 20 meczach, przy 40 procentowej skuteczności zdobywał 12 punktów, 3,6 zbiórki, 0,7 asysty, 1,8 straty oraz 0,8 przechwytu. Jak twierdzi Graboń, Holmes nie spełniał pokładanych w nim nadziei. Na rozwiązanie kontraktu wpłynęła także postawa i zaangażowanie w meczach i treningach. Skład Kotwicy ma zostać jak najszybciej zrekonstruowany.

Fot. Kacper Pajor

 

informacje kołobrzeg, holems, bajtus, kotwica kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.