menu
Ogłoszenia ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  *** 

Kotwica zremisowała w sparingu (foto)

informacje kołobrzeg, kotwica kołobrzeg, lechia jarosław, sparing, remisMecz, mimo ogromnej różnicy klas między obiema drużynami, był bardzo wyrównany i wynik świetnie podsumowuje to, co działo się na boisku w całym spotkaniu.


Pierwsza połowa toczyła się głównie w środku pola i żadna drużyna nie wypracowała sobie akcji stwarzającej realne zagrożenie dla bramki przeciwnika. – Trudy obozu czuliśmy w nogach i to było widać podczas tego spotkania – powiedział kierownik Lechii Jarosław Pajor dla serwisu Lechia.pl.

W drugiej części spotkania gra wyglądała podobnie, jednak byliśmy świadkami dwóch goli. W 77. minucie po indywidualnej akcji Patryka Skóreckiego akcję wykończył zawodnik testowany, którego  nazwiska nie chciał zdradzić trener Wojciech Polakowski. Gdańszczanie odpowiedzieli w ostatniej minucie meczu. Po długim dośrodkowaniu do piłki tuż przed bramka dopadł Paweł Nowak, który umieścił piłkę w siatce chronionej przez Mateusza Strusia.

Kotwica Kołobrzeg 1 – 1 Lechia Gdańsk

Gole:

77′ zawodnik testowany

91′ Nowak

Składy:

Kotwica (I połowa): Krymowski – Rudziński, Augustyniak, Dymek, Wicberger, Lilo, Skwara, Szyszka, Preizner, Staniszewski, Ropiejko
Kotwica (II połowa): Struś – Rydzak, Rudziński, Szyszka, Szych, Cebulski, Stróż, Węgliński, Skórecki, zawodnik testowany, Zhdanow
Lechia: Buchalik – Pavlovic, Vućko, Bąk, Airapetian, Surma, Janicki, Poźniak, Wiśniewski, Lukjanovs

Kacper Pajor
e-kotwica.pl
 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.