menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

Czarodzieje przegrali z AZSem (foto)

informacje kołobrzeg, plaża, kotwica, azs, memoriałZakończył się IV Memoriał Romana Wysockiego. W finale spotkała się Kotwica Kołobrzeg z AZS Koszalin. Niestety, Czarodziejom nie udało się wygrać.


Kotwica przegrała 77:82. Zabrakło kilku punktów do zwycięstwa nad zespołem z Koszalina. AZS jednak od samego początku konsekwentnie prowadził to spotkanie pod swoje dyktando. 21 punktów w meczu z Kotwicą i 53 punkty w całym weekendowym turnieju, dało zawodnikowi AZS Lacedariusowi Dunnowi tytuł najlepszego zawodnika memoriału.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.