Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W godzinę dookoła świataW Zespole Szkół nr 2 im. Bolesława III w Kołobrzegu odbywa się wystawa miniatur słynnych budowli z całego świata.


Dzięki papierowym modelom i wirtualnej mapie świata, przygotowanej w programie Prezi, możemy poznać 33 najbardziej charakterystyczne miejsca i obiekty naszego globu. Miniatury pochodzą ze zbiorów kilkuletniego chłopca, który składał je w ciągu 2 lat z niewielką pomocą rodziców. Prezentację multimedialną w programie Prezi ilustrującą rozmieszczenie eksponowanych budowli na mapie, przygotowali uczniowie klasy Ie: Marta Okwieka i Jakub Kaszkowiak pod opieką Małgorzaty Misterek.

Zapraszamy wszystkich chętnych do zwiedzenia wyjątkowej wystawy i skorzystania z niepowtarzalnej okazji przeniesienia się w odległe zakątki świata.

Wystawę można zwiedzać do 3 marca 2016 r. w sali nr 32.

Małgorzata Misterek

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama