Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Medal Konwalii od dzieciW Kinie Wybrzeże obchodzono Dzień Konwalii. Było jak zwykle wesoło i radośnie, a medal od dzieci otrzymał szef koszalińskiego oddziału TPD - Henryk Zabrocki.


Pomysł organizacji Dnia Konwalii w Kołobrzegu zrodził się w Przedszkolu Miejskim nr 6 w Kołobrzegu, a jego inicjatorką jest Wiesława Mądrowska. Święto Konwalii obchodzone jest w Kołobrzegu od 2003 roku. W tym roku, Medalem Konwalii odznaczono szefa koszalińskiego oddziału Towarzystwa Przyjaciół Dzieci - Henryka Zabrockiego, jak napisano w uzasadnieniu, za wieloletnią pracę na rzecz dobra dzieci, za nieustanne czuwanie nad przestrzeganiem ich praw, za bezinteresowną życzliwość i przyjazną dłoń, która chroni zagubionych, wspiera potrzebujących, daje nadzieję i radość.

Medal Konwalii od dzieci
Medal Konwalii od dzieci

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama