Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

25 lutego 2024    |    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
25 lutego 2024    
    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

sport kołobrzeg

Finał Mistrzostw Województwa w trójboju lekkoatletycznym rozgrywany był na kameralnym stadionie w Złocieńcu. Świetnie spisała się drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Kołobrzegu, która wywalczyła III miejsce w województwie zachodniopomorskim. Lider tego zespołu, Natan Waligóra, zdobył łącznie pięć medali. Indywidualnie wywalczył dwa złote, dwa srebrne i z zespołem - brązowy medal.

Pierwsze miejsce zajął w ogólnej punktacji z sumy punktów trzech konkurencji, które składają się na trójbój: biegu na 60m, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową. Uzyskał znakomity wynik 167 pkt. Drugi ze złotych medali zdobył w skoku w dal. Tutaj zanotował kolejny znakomity wynik 4.50 m. W rzucie piłeczką palantową i biegu na 60 m zajął drugie miejsca. Drugim zawodnikiem, który zdobył indywidualny medal był Karol Czyżewski. On z kolei wywalczył brąz w biegu na 60 m. Pozostali członkowie drużyny to Sergiusz Strzelczyk, Julian Matwiejczuk i Szymon Wajszczyk. Wszyscy dzielnie walczyli i poprawili swoje najlepsze rezultaty, co dało drużynie brązowy medal.  Nauczycielem, który poprowadził chłopców do tego osiągnięcia był Przemysław Wróbel. W Finale Wojewódzkim naszą szkołę reprezentowała również drużyna dziewczynek w składzie: Amelia Bolko, Amelia Kamińska, Maja Wilawer, Maja Papież i Wiktoria Jankowska. Dziewczynki uplasowały się w środku klasyfikacji, zajmując 10 miejsce i zdobyły 6 punktów dla szkoły  w ramach wojewódzkiego współzawodnictwa szkół podstawowych. Zespół prowadził nauczyciel Bartosz Gajkowski. 

sport kołobrzeg

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama