Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Prace zakończyły się zgodnie z planem. I choć nie było szans ich zakończenia w sezonie, w Kołobrzegu przybyła nowa, wysokiej klasy droga.


Ulica Wylotowa powstała jako wspólny projekt miasta i powiatu w ramach tzw. "schetynówek". Koszt jej wykonania to niemal 6 milionów złotych. W ramach tego powstała droga od długości 1600 metrów, chodnik, ścieżka rowerowa i oświetlenie. W poniedziałek uroczystego otwarcia ulicy dokonali samorządowcy.

Nowa droga pozwoli uniknąć przejazdu w kierunku Grzybowa ulicą Grzybowską, ale włączyć się do ruchu na wysokości Korzyścienka. Jest jednak pewne "ale". W ramach projektu zabrakło pieniędzy na wykonanie 300-metrowego odcinka drogi na terenie Gminy Kołobrzeg. A więc droga jest, ale nie prowadzi do skrzyżowania. Samorządowcy zapewniają, że to ulegnie zmianie już w przyszłym roku i odcinek jezdni w gminie również powstanie.

Fot. Biuro Promocji Powiatu

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama