Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

22 września 2023    |    Imieniny: Tomasz, Maurycy
22 września 2023    
    Imieniny: Tomasz, Maurycy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Stowarzyszenie "Polska XXI" było gospodarzem spotkania w klubie KSM, na którym dyskutowano o przyszłości i planach rozwoju kołobrzeskiego portu.


Debata zorganizowana przez "Polska XXI" a także stowarzyszenie Centroprawica Razem, jest odpowiedzią na potrzebę dyskusji o problemach portu i środowisk portowych. W jej ramach użytkownicy portu spotkali się z kandydatem na prezydenta Henrykiem Bieńkowskim, który przedstawiał swoją wizje rozwoju portu, opartą na turystyce i przeładunkach. Bieńkowski zadeklarował również, że środowiska portowe będą miały swojego przedstawiciela w radzie nadzorczej Zarządu Portu Morskiego i będą mogły oceniać pracę zarządu spółki. Gorącą dyskusję wywołał temat portu jachtowego oraz budowy parkingu wielopoziomowego w porcie. Zarząd Portu Morskiego na spotkaniu reprezentował mecenas Waldemar Foryś.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama