Few Clouds

4°C

Kołobrzeg

20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
20 kwietnia 2024    
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Przed godziną 14 w niedzielę doszło do zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu drogi 163 Kołobrzeg-Wałcz z drogą gminną do Pustar. Nikt nie zginął.


Zdarzenie wyglądało bardzo groźnie. Kierowca taksówki wyjeżdżał z drogi na Pustary w kierunku Kołobrzegu. Tymczasem od strony miasta w kierunku Karlina jechał kierowca pojazdu osobowego. Na skrzyżowaniu taksówka została uderzona przez zjeżdżający z górki samochód. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale oba pojazdy zostały znacznie zniszczone. Kierowca taksówki wskazywał, że gdy wjeżdżał na skrzyżowanie, miał czystą drogę. Jego zdaniem, przyczyną wypadku była zbyt duża prędkość pojazdu biorącego udział w zdarzeniu. Drugi z kierowców zaprzecza twierdząc, że to kierowca taksówki wymusił pierwszeństwo. Sprawę bada kołobrzeska Policja.

Na drodze wojewódzkiej 163 przez kilkanaście minut panował spory zator. Żaden z właścicieli uszkodzonych pojazdów nie chciał ich usunąć z drogi do czasu przyjazdu Policji. Niestety, funkcjonariusze nieco się spóźnili. W konsekwencji, obok sznurku pojazdów z obu stron jezdni, trzeba było pomóc niektórym kierowcom pojazdów, którzy utknęli na nierównym poboczu, próbując ominąć zniszczone auta.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama