Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

www.ustronie-morskie.org - to nazwa portalu z forum Gminy Ustronie Morskie. Od teraz mieszkańcy mają forum wymiany myśli i możliwość wypowiedzi na różne tematy.


Wieś Ustronie Morskie - tak tę nadmorską miejscowość pomiędzy Kołobrzegiem a Koszalinem opisuje "Wikipedia". Ale ta wieś, a właściwie stolica gminy, należy do jednych z najbogatszych w Polsce i posiada spory potencjał społeczny. Problemem małych miejscowości jest jednak znikoma lub niewystarczająca liczba głosów medialnych. Z rozwiązaniami przychodzi Internet. Od teraz, każdy kto ma tylko na to ochotę może skorzystać z z platformy phpBB w postaci forum pod adresem www.ustronie-morskie.org. Forum dopiero ruszyło, ale znając Internautów, już niedługo będzie tam gorąco...

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama