Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Nareszcie dobra informacja dla kołobrzeżan. W 2011 roku nie wzrosną opłaty za wodę i ścieki. Wodociągi zarobiły w tym roku więcej niż planowały.


Na dzisiejszym posiedzeniu Komisji Komunalnej, prezes Wioletta Dymecka poinformowała radnych, że kondycja finansowa spółki jest dobra, a sprzedaż wody i odbiór ścieków wzrósł i kilkadziesiąt tysięcy metrów sześciennych w roku bieżącym. - To oznacza, że spółka przy takim wyniku nie musi podnosić cen za wodę i ścieki i taki plan przedłożyliśmy do uchwalenia - mówiła prezes Dymecka. - Radni nie muszą uchwalać taryf, wtedy wejdą one automatycznie od nowego roku w życie.

Klienci indywidualni zapłacą za 1 metr sześcienny wody ze ściekiem w 2011 roku 6 zł 98 gr, koszt 1 metra sześciennego dla firm to 8 zł 30 gr. Niestety, ceny nie można obniżyć. Co więcej, cena może być bez zmian tylko przez rok. W 2012 roku, bez względu na wynik ekonomiczny MWiK, zapłacimy więcej.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama