Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kondycja 110-letniego mostu na Parsęcie i Kanale Drzewnym, przez które przebiega ulica Łopuskiego, wyraźnie ulega pogorszeniu. Trzeba je wyremontować.


Część nawierzchni przy obu mostach zaczyna się zapadać. Czuć to wyraźnie, gdy wjeżdża się na nie samochodem. Widać to również gołym okiem, gdy asfalt tam zaczyna się zapadać. Dlaczego? Powodem jest ogromne obciążenie sporym natężeniem ruchu. Ulicą Łopuskiego kursują także ciężarówki i TIR-y. Niestety, nie da się tego zmienić. W konsekwencji mosty trzeba będzie wyremontować.

- Zdajemy sobie sprawę z kondycji tych mostów - mówi Michał Kujaczyński, rzecznik prasowy prezydenta. - Jesteśmy przygotowani do ich remontu, czekamy tylko na wykonanie najważniejszych etapów kołobrzeskiej obwodnicy.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama