Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Radny niezależny Andrzej Mielnik niemal miesiąc po terminie ustawowym przedłożył swoje oświadczenie majątkowe, tym samym nie straci mandatu.


Dziś w Biurze Rady Miasta radny Mielnik złożył odpowiednie dokumenty, wcześniej wezwany do uczynienia tego przez przewodniczącego Rady Miasta Ryszarda Szufla. Wcześniej, Mielnik odmawiając złożenia oświadczenia i ryzykując utratę mandatu argumentował to faktem bylejakości prac Rady Miasta, zwłaszcza rządzącej Kołobrzegiem Platformy Obywatelskiej. Co więc skłoniło go do złożenia oświadczenia i zachowania mandatu radnego? Jak powiedział nam w rozmowie telefonicznej, dokumenty złożył, bowiem dziennikarze sugerowali, że ma coś do ukrycia, a jego zdaniem to oczywiście bzdura. Teraz każdy będzie mógł zobaczyć co ma w oświadczeniu, a to i tak nie zamyka sprawy jego dalszego funkcjonowania w Radzie Miasta.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama