Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

9 sierpnia 2022    |    Imieniny: Klara, Roman, Romuald
9 sierpnia 2022    
    Imieniny: Klara, Roman, Romuald

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

W nocy włamano się do jednego ze sklepów spożywczych

Około 3 w nocy właściciel jednego ze sklepów spożywczych znajdujących się przy ulicy Kamiennej otrzymał informację z monitoringu swojego sklepu o włamaniu. Niezwłocznie powiadomił policję. Po dojechaniu patroli na miejsce, w środku i na zewnątrz nikogo już nie było. Za to uszkodzone zostały dwie szyby. Ktoś wybijając je musiał mocno się skaleczyć bo ilość krwi, która została w sklepie oraz przed sklepem jest spora. Pod oknem znaleziono też dwie rozbite butelki po alkoholu, nie wiemy czy sprawca tak się spieszył, że je zgubił i rozbił czy używał ich do rozbicia szyby... Od rana na miejscu pracują policyjni technicy, zabezpieczany jest monitoring ze sklepu w którym doszło do włamania, jak i pobliskich miejsc w których monitoring jest zainstalowany. Dopiero po zakończeniu prac techników, będzie można oszacować straty i zliczyć towar. Teren sklepu został odgrodzony taśmą policyjną.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama