Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 marca 2023    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
20 marca 2023    
    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Spotkanie w sprawie Parsęty czyli rozmowy o niczym. Radni zażenowani

Na dzisiejsze posiedzenie Komisji Budżetowo-Gospodarczej zostali zaproszeni przedstawiciele "Wód Polskich" z Koszalina. - O dziwo przyjechali - mówi radna Izabela Zielińska wskazując, że swoją obecność potwierdzili w ostatniej chwili. Zmieniając nieco plan komisji i zmuszając pozostałych zaproszonych gości do czekania, radni razem z koszalińskim dyrektorem "Wód Polskich" - Martą Ziółkowską-Klinkosz, udali się nad Parsętę, aby obejrzeć suchy Kanał Drzewny i ogromną wyspę na Parsęcie, a także tworzące się kolejne wyspy. - To było bardzo niemiłe spotkanie - mówi radny Kamil Barwinek, wskazując, że to radni byli atakowani przez przedstawicieli państwowego gospodarstwa. Nawet radny Krzysztof Plewko był zaskoczony tym, co widział i słyszał.

Na posiedzeniu komisji, radni wskazywali, jak powstawała wyspa i oczekiwali, że "Wody Polskie" ją usuną. Jak najszybciej. Tymczasem przedstawiciele "Wód Polskich" zażądali dowodu, że wyspa powstała na bazie worków z piaskiem, bo oni mają informację, że wykonawca wszystkie z wody wyciągnął. Nie padła żadna deklaracja, że wyspa zniknie, a rzeka zostanie udrożniona. Jak widać, w opinii urzędników z Koszalina obecny stan nie stwarza żadnego zagrożenia.


reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama