Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

1 kwietnia 2023    |    Imieniny: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis
1 kwietnia 2023    
    Imieniny: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Żołnierze 142 BLP posprzątali kwaterę AK i Cmentarz Wojenny

Jak co roku w okolicach dnia Wszystkich Świętych, żołnierze ze 142 Batalionu Lekkiej Piechoty w Trzebiatowie porządkowali mogiły wojenne na kołobrzeskim cmentarzu. W pierwszej kolejności posprzątano i uporządkowano kwaterę Armii Krajowej (żołnierze sprzątali ją także w środę). Dbałość o miejsca spoczynku żołnierzy walczących w Powstaniu Warszawskim jest ważnym zadaniem Wojsk Obrony Terytorialnej, które są spadkobiercami idei Armii Krajowej. Żołnierze umyli również płyty nagrobne na Cmentarzu Wojennym, uprzątnęli liście i posprzątali alejki oraz teren wokół ołtarza, a pracownicy Zieleni Miejskiej podjechali śmieciarką i opróżnili kilka kubłów pełnych liści.reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama