Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ruszyła rozbudowa "Krasnala"

Jak na "Krasnala", to nieco duży ten sprzęt, który pracuje na terenie żłobka przy ul. Bogusława X, ale tak będzie wyglądał pierwszy etap rozbudowy istniejącego budynku. Ze względu na występujący tam grunt, niezbędne jest wywiercenie kanałów i palowanie gruntu. Obecnie, jak informuje prezydent miasta, trwa zalewanie otworów betonem. "W przyszłym tygodniu wykonawca będzie z nich przygotowywał zbrojenie do ław tworzących ruszt fundamentowy budynku" - informuje Anna Mieczkowska.

Koszt rozbudowy żłobka to niemal 12 mln zł.  Prace realizuje konsorcjum firm: WS Sp z o.o., WP- Werema Paweł oraz SKITECH - Jakub Skibiński. Nowy budynek będzie dwupiętrowy, wewnątrz znajdą się 4 sale, które pomieszczą 96 dzieci.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama