Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dozór policyjny i poręczenie majątkowe dla Tamborskiego

Jak informuje naszą redakcję Michał Lorenc, rzecznik Prokuratury Regionalnej w Szczecinie, ponieważ sąd orzekł, że Tomasz Tamborski może przebywać na wolności, z racji ciążących na nim zarzutów i prowadzonego śledztwa w sprawie przyjęcia korzyści majątkowej, prokurator zaproponował środki zapobiegawcze. - To poręczenie majątkowe w wysokości 100 tysięcy złotych oraz dozór policyjny - mówi rzecznik. Z informacji prokuratury wynika, że poręczenie majątkowe już wpłynęło, a to oznacza, że podejrzany przystał na propozycję śledczych.

- Środki zapobiegawcze stosuje się w prokuraturze, gdy sąd nie orzeka aresztu. Uważałem, że na tym etapie, nie ma co tego żalić. To poręczenie nie jest wygórowane - mówi Włodzimierz Łyczywek, adwokat starosty. Będzie on musiał stawiać się na kołobrzeskiej komendzie raz w miesiącu.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama